Завантажити книги

Малафіїк Іван Васильович: біобібліографічний покажчик / уклад.: С.Н. Грипич, М.П. Мельникович, О.В.  Іванчук. – Рівне: РДГУ, 2010. – 72 с. – (Академіки, доктори наук, професори РДГУ).

У біобібліографічному покажчику, присвяченому 70-річчю від дня народження Малафіїка Івана Васильовича, професора, доктора педагогічних наук, відмінника освіти України, завідувача кафедри загальної і соціальної педагогіки та акмеології Рівненського державного гуманітарного університету, зібрано та систематизовано відомості про його друковані праці, творчий і науковий доробок якого виданий окремими виданнями, а також опублікований у наукових збірниках і періодиці. Укладачі намагалися найбільш повно відобразити наукові праці професора. Покажчик на вичерпність не претендує. В описах документів, які не вдалося переглянути de visu відсутні деякі елементи бібліографічного опису.

Біобібліографічний покажчик розрахований на широке коло науковців, аспірантів, викладачів, педагогів, працівників бібліотек та всіх тих, хто цікавиться педагогічними науками.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>